Santa Monica Hotel

Santa Monica, Verenigde Staten View on map
8.2 Heel goed Gebaseerd op 874 beoordelingen
Redactiekeuze

"De kamers zijn voorzien van Nespresso-apparaten en koelkasten, en er zijn gratis elektrische fietsen beschikbaar voor ritjes naar het strand. De accommodatie biedt gratis parkeergelegenheid. Het is de beste keuze voor roadtrippers, maar minder geschikt voor wie airconditioning nodig heeft."

Vanaf US$ 93 US$ 79 per nacht
Bespaar 15%
Inchecken
28 sep 2026
Uitchecken
29 sep 2026
Gasten
2 gasten

Volwassenen:

2

Kinderen:

0
  • Gratis annulering
    bij veel kamers
  • Geen reserveringskosten
    Betaal bij het hotel
  • Veilig boeken
    Uw gegevens zijn beveiligd
  • Bestprijsgarantie
    Een betere prijs gevonden?

Waarom gasten voor Santa Monica Hotel kiezen

  • Stranddichtbij
    7 blokken lopen
  • Gratis e-bikes
    Verken de omgeving
  • Huisdieren welkom
    Geen extra kosten
  • Gratis parkeren
    Op het terrein
  • Ontbijtsnacks
    Muffins & koffie
  • Jaren '50 charme
    Mid-Century stijl

Overzicht

Het Santa Monica Hotel met 3 sterren bevindt zich op 25 minuten wandelafstand van de Santa Monica Pier in Santa Monica en is voorzien van een bagageopslag. Gasten die in het hotel verblijven, kunnen hun auto parkeren ter plekke.

Het hotel met 30 kamers is genesteld binnen 200 meter van het Ocean Park en op een korte afstand van winkelgelegenheden zoals het Santa Monica Civic Auditorium. Het ligt op 30 minuten wandelafstand van het Palisades Park en op een steenworp afstand van het Hotchkiss Park. Gasten kunnen ook genieten van de nabijheid van Tongva Park, gelegen op maar 1 km hier vandaan. Het Crescent Bay Park is niet ver van dit pand in Santa Monica geplaatst. Lincoln & Pico busstation is gelegen op 5 minuten loopafstand.

De kamers zijn voorzien van koffie- en theevoorzieningen, evenals een flatscreen TV met satellietzenders voor uw gemak. Voor uw comfort vindt u een apart toilet en een douche in de badkamer. De badkamers zijn uitgerust met een apart toilet en een douche, samen met een haardroger en een badmuts voor extra comfort.

Tot de eetgelegenheden behoort ook Jack in the Box, gelegen vlak om de hoek van dit hotel.

  • Inchecken
    van 16:00 tot 23:59
  • Uitchecken
    tot 11:00
  • Hotelklasse
    3 sterren
Santa Monica Hotel
Onze tips

Is Santa Monica Hotel iets voor u?

Perfect als u
  • Met eigen vervoer reist en gratis privéparkeergelegenheid ter plaatse waardeert.
  • Een nostalgische motelervaring zoekt met mid-century stijl en een gezellige, gemeenschappelijke buitenruimte.
  • Gebruik wilt maken van gratis elektrische fietsen om de omgeving te verkennen.
Sla over als u
  • Verwacht een volledig ontbijtbuffet - er worden alleen lichte snacks, gebak, koffie en sap aangeboden.
Bijzonder aan deze plek:
  • De gratis elektrische fietsen die u kunt lenen om Santa Monica te verkennen.
  • De korting van $10 per nacht als u geen schoonmaakservice op de kamer wenst.

Faciliteiten van Santa Monica Hotel

Algemeen
  • Roken is niet toegestaan
  • Parkeerplaats
  • 24-uursreceptie
  • Huisdieren toegestaan
  • 24 uur bewakingsdienst
  • Bagageopslag
  • Rookdetectors
  • Brandblussers
Eten
  • Snackbar
  • Picknickplaats/ Tafels
Sport en recreatie
  • Strandtoegang
  • Tuin
Santa Monica Hotel Gastenservice
  • Voorzieningen voor huisdieren
  • Huishouding
  • Tours/Ticketservice
  • Zakencentrum
  • Fax/Fotokopiëren
Kamervoorzieningen
  • Gratis WiFi in de kamers
  • Verwarming
  • Tuinmeubelen
  • Koffie- en theefaciliteiten
  • Gratis toiletartikelen
  • Flat-screen TV
  • Ledikanten/ Babybedden
  • Bordspellen
  • Speelzaal

Voorwaarden

Deze voorwaarden zijn van toepassing op alle boekingen bij Santa Monica Hotel.
Check-in / Check-out
Inchecken
van 16:00 tot 23:59
Uitchecken
tot 11:00
Belangrijke informatie
  • Kinderen en extra bedden
  • Er zijn geen ledikanten in de kamer.

Bedankt voor uw feedback

Bedankt voor de aanmelding

Sluiten
Inchecken
28 sep 2026
Uitchecken
29 sep 2026
Gasten
2 gasten

Volwassenen:

2

Kinderen:

0
Selecteer de datums
om de actuele aanbiedingen te zien